0 552 520 94 22

[email protected]

Mira Tower No: 45

Ümraniye, Istanbul

Galeri

1.Açılış Kampımız sona erdi

IM Bahadır Özen ile Açılış Kampı 1.e4 e5! Bu pandemi döneminde şüphesiz online satranca olan ilgi gün geçtikçe artmakta. Mart ayından beri Bilişsel Gençlik Spor Kulübü olarak satranç derslerimizde online sisteme geçtik ve online platformlardan lichess ve chess.com üzerinden 200 ün üzerinde turnuva düzenledik. Bunun sonucunda kulüp oyuncularımızda ciddi gelişme gözlemledik. Ancak kulüp derslerimiz daha çok oyun ortası ve oyun 

ONLINE MATEMATİK YARIŞMASI

ONLINE MATEMATİK YARIŞMASI BAŞVURU FORMU Öğrencinin adı soyadı: Okulu ve sınıfı: Yaşı: Yaşadığı şehir: Dekont bilgileri de başvuru formu ile birlikte gönderilmelidir. Açıklama kısmına BAĞIŞ ve sınava girecek öğrencinin adı soyadı yazılmalıdır. IBAN BİLGİLERİ: TR880010900008008714540001 Bilişsel Gençlik Spor Kulübü Derneği Kadıköy, ICBC Başvurularınızı [email protected] adresine yapabilirsiniz.

ONLINE MATEMATİK YARIŞMASI

ONLINE MATEMATİK YARIŞMASI BAŞVURU FORMU Öğrencinin adı soyadı: Okulu ve sınıfı: Yaşı: Yaşadığı şehir: Dekont bilgileri de başvuru formu ile birlikte gönderilmelidir. Açıklama kısmına BAĞIŞ ve sınava girecek öğrencinin adı soyadı yazılmalıdır. IBAN BİLGİLERİ: TR880010900008008714540001 Bilişsel Gençlik Spor Kulübü Derneği Kadıköy, ICBC Başvurularınızı [email protected] adresine yapabilirsiniz.

Bilişsel Gençlik SK 2.Hızlı turnuvamızı yaptık!

7 Mart Cumartesi günü yaptığımız turnuvada 2011 – 2012 ve 2013 doğumlu sporcularımızla hızlı turnuva yaptık. 5 tur sonunda 4 puan kazanan Arda Maden, Can Duran, Batuhan Koca ve Yusuf Numan Keskin birinciliği paylaştılar. Kızlardan ise Pelin Su Çakır ve Zeynep Doğru 2 puan alarak kızlar kategorisinde birinciliği paylaştılar ve madalyalarını aldılar.

Öğrencilerimizden derece

15 – 16 Şubat tarihlerinde Plato AVM’de yapılan satranç turnuvasında, B kategorisinde kulübümüz sporcularından Yağmur Güldal Okuducu 5/6 ile 3., Dağhan Bora Okuducu ise 4.5/6 ile 9. olarak madalya almıştır. Sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

FM Esat Bağlan Bilişsel Gençlik’te derslere başlıyor!

FM Esat Bağlan 2. dönemde Bilişsel Gençlik Spor Kulübü’nde pazar günleri derslere başlıyor. Grup dersi ve özel ders için bize ulaşabilirsiniz. BAŞARILAR  2018    Türkiye Şampiyonası Üçüncülüğü 2016    Türkiye Üniversitelerarası Satranç Şampiyonası Üçüncülüğü 2016    15th Memorial Kesarovski-Stanchev Kategori Birinciliği 2015    Türkiye Üniversitelerarası Üçüncülüğü 2015    Battle of Senta Üçüncülüğü 2013    5. Akdeniz Gençler Şampiyonası Üçüncülüğü 2013    Uluslararası İstanbul Festivali Üçüncülüğü 2013    Avrupa 

ENGELSİZ SATRANÇ PANELİ

GENEL BAKIŞ 22-24 Aralık tarihlerinde 2 oturumda düzenlenen Engelsiz Satranç Paneli konuyu her paydaş açısından ele alması sebebiyle çok verimli geçti. Fide Engelliler Komisyon Üyesi Seçkin Serpil, pazar günü Bilişsel Gençlik Derneği’nde başlayan seminerde kendi Komisyon Üyeliği’ne seçilmesini ve gönüllü projelere nasıl başladığını aktardı. Görme Engelliler ile ilgili Antrenörlük deneyimini dinleyicilerle paylaştı.Satranç Turnuvalarının paydaşları olarak hem sporcu, hem organizasyon hem 

Başarılı sporcumuz Doruk Ülker’den derece!

10-11-12 Ocak tarihlerinde yapılan 29. Eyüboğlu Beyaz Fil Uluslararası Satranç Turnuvası’nda sporcularımızda Doruk Ülker 7 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik ile 6 puan toplayarak U-14 kategorisinde 1. ile eş puanlı 2.olmuştur. Sporcularımızdan Doruk Ülker ve Emir Fehim Yöntem’in bulunduğu takım ise U-14 kategorisinde birinci olmuştur. Sporcularımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

22 Aralık Pazar Engelsiz Satranç Paneli

22 Aralık Pazar günü merkezimizde yapılan Engelsiz Satranç Paneli’nden kareler.. Tüm çalışmalarımız bittikten sonra neler konuşulduğuna ve ileride hangi projeleri yürüteceğimize dair açıklamaları da yapacağız.

Sporcularımızdan Efe Halil Fırat, İstanbul Küçükler Şampiyonası final grubuna kaldı

Sporcularımızdan Efe Halil Fırat, 7-8 Aralık tarihlerinde yapılan İstanbul Küçükler Şampiyonası Kartal grubunda 11 yaş altı kategorisinde 4.olarak finallere katılmaya hak kazanmıştır. Sporcumuzu tebrik eder başarılarının devamını dileriz.